Kodėl moterys ryžtasi krūtų didinimo operacijoms?

Dažniausiai priežastis, kodėl moteris nusprendžia didintis savo krūtinę – noras patikti sau. Nors dažnai manoma kitaip, jog to trokšta vyrai, iš tiesų pačios moteris dažnai nėra patenkintos savo krūtų dydžiu ir dėl to pasirenkamas aiškus kelias – krūtų didinimas.

Krūtų didinimas padeda pasiekti norimo dydžio krūtinę, pakoreguoja ir jos formą, tad suteikiama sau daugiau patrauklumo. Taigi, pirmasis tikslas – pasiekiamas. Tačiau jis vienodas ne pas visas moteris.

Ar tikrai verta rizikuoti (kiekviena operacija yra šiokia tokia rizika) vien tik tam, kad padidinti pasitenkinimą savo kūnu? Panašu, kad verta, nes operacijų kiekis tikrai nemažėja. Be to, mažėja rizika – specialistai tampa vis labiau patyrę, naudojamos moderniausios technikos ir technologijos, tad šalutinio poveikio procentas krenta kone kasmet.

Vienas populiariausių pasirinkimų – krūtų implantai, nors vykdomas ir krūtinės didinimas riebalais. To priežastis – gerai išvystytas, ganėtinai paprastas ir saugus metodas, leidžiantis nesunkiai pasiekti norimą krūtinės dydį. Į specialistų rekomendacijas atsižvelgusios moterys nesigaili savo sprendimo, džiaugiasi nauju krūtų dydžiu ir nuoširdžiai rekomenduoja sekti jų pavyzdžiu kiekvienai norinčiai.

Pasitaiko, jog specialistai atkalba moteris nuo plastinės krūtų operacijos. To priežastis, dvejonės, neaiškus noras, kai kurios ligos. Kiek dažniau tenka ne atkalbėti nuo krūtų implantų, bet pergalvoti savo norus, siekiamą rezultatą – kartais su dydžio noru moterys persistengia ir dėl to susiduria su kitais nepatogumais. Verta žinoti, kad krūtų mažinimo operacija kur kas sudėtingesnė.

Šių dienų pasaulyje krūtų didinimas nebėra kažkas amoralaus, tam yra gausybė paaiškinimų, o ir pati operacija paprasta. Tuo tarpu ir pačių operacijų nėra begalybės, jei anksčiau apie jas buvo daug kalbama, tai šiai dienai tai yra lyg eilinis vizitas pas grožio ar medicinos specialistus – renkasi tos, kurioms tai svarbu ir atrodo naudinga, o kas to nenori pripažinti – tiesiog džiaugiasi tuo, ką joms davė gamta, tad kiekviena moteris šiai dienai be panikos ir pagiežos gali rinktis: didinti savo krūtinę ar ne.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s