Kaip didinama krūtinė?

Krūtų didinimas atliekamas operacijos metu. Tačiau per operaciją gali būti pasirenkami du variantai:

  • Krūtų implantai;
  • Krūtų didinimas riebalais.

Krūtų implantai

black-1238969_1280Krūtų didinimas implantais atliekamas chirurginiu pjūviu pakeliant viršutinį krūties audinį, suformuojant specialią ertmę ir į ją įstatant reikiamo dydžio implantai. Pjūvis būna atliekamas įvairiose vietose, priklausomai nuo Jūsų kūno. Visuomet stengiamasi pjūvį atlikti tokioje vietoje ir taip, kad kuo mažiau matytųsi ateityje, nebūtų akivaizdaus rando. Dažniausiai pjūviai atliekami šiek tiek žemiau krūtinės, nes čia yra natūrali raukšlė, ties pažastimi ir aplink areolę.

Krūtų didinimas riebalais

Patraukliai skamba būdas natūralius Jūsų pačios riebalus perkelti į krūtinės audinius. Krūtų didinimas riebalais vien dėl tokios galimybės vilioja kai kurias moteris, tačiau jis, toli gražu, ne visada yra tikrai tinkamas būtent Jums. Dažniausiai riebalai nusiurbiami nuo šlaunų, pilvo ar šonų, specialiai apdorojami ir įšvirkščiami atgal į krūtis. Pasikonsultuokite su savo plastikos chirurgu ir dėl tokios galimybės, galbūt ji Jums bus tinkamiausia.

Nepriklausomai nuo pasirinkto metodo, krūtų didinimas yra labai populiari ir sparčiai tobulėjanti operaciją, kurios procedūra tampa vis paprastesnė ir kokybiškesnė. Jei anksčiau išgauti tikslų dydį ir formą buvo sunku, o net ir po metų buvo galima matyti, jog moters krūtinė nėra natūrali, tai dabar, pasirinkus tinkamą metodą ir gerą specialistą, tokių problemų nebėra – krūtinė atrodo natūraliai, patraukliai, nesimato jokių ryškių randų ar kitų operacijos žymių, nevargina bloga savijauta ar kitos problemos, nes operacija tampa panaši į paprastą medicinos ar grožio procedūrą.

Dvejojate ir bijote? Jau dabar kreipkitės į plastikos chirurgą konsultacijai. Neskubėkite pačiai procedūrai, tačiau pasidomėkite apie galimybes, išsiaiškinkite procedūros detales ir konkrečiai Jums tinkančius metodus ar geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias galimybes. Ne visi norai net ir dabar gali būti įgyvendinti sveiku protu, o ir ne visada tai, ko nori klientas būna geriausias sprendimas – atkalbėti nuo neprotingų veiksmų klientai vėliau grįžta dėkodami, nes grąžinti viską atgal nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, turėkite tai omenyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s