Didesnė krūtinė -iššūkis, kuriam reikia pasiruošti

Apie didesnę krūtinę svajoja labai daug dailiosios lyties atstovių. Tai didina jų savivertę, skatina geriau jaustis, galbūt padeda siekti savo tikslų ir svajonių. Tačiau ne visos moterys supranta, jog didesnė krūtinė kartu ir iššūkis, kuriam reikia pasiruošti.

woman-466130_1280.jpgVisų pirma – tai operacija. Kaip bebūtų, kiekviena operacija turi kažkokį grįžtamąjį ryšį, kuris nebūtinai labai malonus. Taip ir po krūtų didinimo ne tik mėgausitės kur kas didesne krūtine, atitinkančia Jūsų lūkesčius, bet ir turėsite kurį laiką nemalonius pojūčius krūtinės srityje. Tai gali būti skausmas ar maudimas, kurį teks slopinti vaistais. Reiks prisiminti, jog didesnis svoris – ne Jums. Tad kurį laiką turėsite riboti savo galimybes kelti, tempti, nešti. Atrodytų tai yra paprasta, tačiau net toks eilinis buitinis prietaisas kaip siurblys kurį laiką bus draudžiamųjų kelti daiktų sąraše. Ar sugebėsite “vos dėl poros metrų perkėlimo“ kreiptis pagalbos į šeimos narius? Nusiteikite, kad taip daryti teks, kitu atveju rizikuojate savo sveikata ir operacijos sėkme.

Krūtų didinimo operacija nėra kažkuo ypatinga ar pernelyg rizikinga, tačiau būtina visuomet paisyti gydytojo rekomendacijų ir nurodymų. Būtent specialistas, įvertinęs konkrečią Jūsų situaciją, galės nustatyti ribas, kurių Jūs turėtumėte paisyti, skirs reikiamus vaistus ar mankštas, nurodys, ką vertėtų daryti, ko vengti ir kiek laiko teks save riboti. Ne veltui sakoma – grožis reikalauja aukų.

Po kurio laiko, kuomet operacijos žymės visai sunyks, galėsite gyventi įprastu ritmu, tačiau mėgaudamasi nuostabia, Jums pačiai patinkančia krūtine. Kitaip tariant, įgyvendinsite savo siekį ar svajonę – tereikės po operacijos neskubėti ir šiek tiek palaukti norimo rezultato, tačiau mes tikime, kad Jums krūtų didinimo operacija nesukels didesnių rūpesčių ir jei tikrai norite didesnės krūtinės galėsite palaukti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s